Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.



 
ФорумФорум  ПоискПоиск  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 nu i gde moi acc ?!

Перейти вниз 
+2
BooMBox
-SpaWn-
Участников: 6
АвторСообщение
-SpaWn-
Заблокированный
Заблокированный
-SpaWn-


Сообщения : 39
Очки : 5089
Репутация : -4
Дата регистрации : 2010-09-01

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/4/2010, 19:43

ea jdal otveta nawot vozvrowenia acc 2 nedeli. . .ti mne otvetil na priveduweai nedeli sto do konta nedeli acc budet. . .nu i gde je on ?! ea evo ne viju ?! vi 4o savsem strah patereali 4toli ?! vernuti acc nada max 1 min . . .! vi 4o tyt minea za duraka wtoli s4itaity ?! ili kak ?!
Вернуться к началу Перейти вниз
BooMBox
Пользователь
Пользователь
BooMBox


Сообщения : 32
Очки : 5032
Репутация : 0
Дата регистрации : 2010-09-17

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/4/2010, 20:55

-SpaWn- пишет:
vi 4o savsem strah patereali 4toli ?!
rendeer rendeer rendeer lol!
Вернуться к началу Перейти вниз
=D1S=
Пользователь
Пользователь
=D1S=


Сообщения : 45
Очки : 5145
Репутация : 2
Дата регистрации : 2010-08-30

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/5/2010, 00:34

ggg .... loh paket ... adminu singur poate si schimba si pizdec ...Radeon ii in svoi(Vendetta) ... Prosto BK sosed cu admin tot in svoi ... Kozirnii il stie ghine pe admin ... yukki traieste la starushka tot se stie cu admin ... anume teti acestea is inbracati full seturi Yukki +28 +teti fruits baute , Vendeta full 11 28 vine decris ( de unde ? Very Happy ) Kozirnii full set +reflect +28 dragon (ladna shara ...de unde 28 ? ) Patron cu 5 levele mai mic ca yukki fix acelasi cross 11 28 lcuk speed ..ladna la yukki inca+2% , pe aleco din 2 pada4i ... Patron wings 11 luck loss 28 cros tot 11 28 .. cum il bate pe aleco la 500 da asela la 1 k ? ori vendeta risovanii la Energy ori ei toti au ceva adaugat ? mai ales ca istoria la serveru ista ( 3 servere ) toate 3 o fost risovki ...

Spown igorcu teu o fost vzlamit fix ka si Zadrot + zaika ...Fucker il stie pe admin si pe zadrot nu lo intors lu hoziaen da lu ZFucker ( amu fucker la ruli ) Pe zaika voobse nu o intork ... se teme alde yukki , radeon ( ei se stiu cu adminu ) ...ase k patan4ik ii fix ase si cu igrocu teu ... miine poimine o sa-l vez in full set plate+reflekt si joaca alt cineva ... da de unde set ...wings ...KLAN EA DA xaxaxaxa
Вернуться к началу Перейти вниз
-SpaWn-
Заблокированный
Заблокированный
-SpaWn-


Сообщения : 39
Очки : 5089
Репутация : -4
Дата регистрации : 2010-09-01

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/5/2010, 00:49

=D1S= пишет:
ggg .... loh paket ... adminu singur poate si schimba si pizdec ...Radeon ii in svoi(Vendetta) ... Prosto BK sosed cu admin tot in svoi ... Kozirnii il stie ghine pe admin ... yukki traieste la starushka tot se stie cu admin ... anume teti acestea is inbracati full seturi Yukki +28 +teti fruits baute , Vendeta full 11 28 vine decris ( de unde ? Very Happy ) Kozirnii full set +reflect +28 dragon (ladna shara ...de unde 28 ? ) Patron cu 5 levele mai mic ca yukki fix acelasi cross 11 28 lcuk speed ..ladna la yukki inca+2% , pe aleco din 2 pada4i ... Patron wings 11 luck loss 28 cros tot 11 28 .. cum il bate pe aleco la 500 da asela la 1 k ? ori vendeta risovanii la Energy ori ei toti au ceva adaugat ? mai ales ca istoria la serveru ista ( 3 servere ) toate 3 o fost risovki ...

Spown igorcu teu o fost vzlamit fix ka si Zadrot + zaika ...Fucker il stie pe admin si pe zadrot nu lo intors lu hoziaen da lu ZFucker ( amu fucker la ruli ) Pe zaika voobse nu o intork ... se teme alde yukki , radeon ( ei se stiu cu adminu ) ...ase k patan4ik ii fix ase si cu igrocu teu ... miine poimine o sa-l vez in full set plate+reflekt si joaca alt cineva ... da de unde set ...wings ...KLAN EA DA xaxaxaxa

drug. . .axaxaxa. . .tu crezi ca de asta si tu ai scris eu nu stiu ?! eh s nu stiut drugoea dela da asa . . .si pe teti carei eai numit tu eu tot ii stiu ! si stiu si se tvarewte cu mu ista si cu dinswii ! si stiu daje ca nie nio luat acc cu ajiutoru lu adm. . .da de Faker , nie patanii din WALTHER nio spus ca ZADROT eo dat cearu la FAKER ! axaxaxa . . .rju nemagu. . .da de admin nam si sa spun. . .prosta naprasta el si temi de teti aestea carei deaseana . . .s nu temut de nimi , paveri ca sai vie sai spue makar 1 " wa hai e sini fa seva terog" . . .s nu timut adminu ave sal trimate drept in PL ! da de sasedu lu TOLEA (ADM) niw nu graesk ca in teti 3 muuri el o fost desinat ! KILL , Trinity , /7pocToBK = astai 1 om. . .si in fiekare mu alu tolea el o fost desinat !
Вернуться к началу Перейти вниз
=D1S=
Пользователь
Пользователь
=D1S=


Сообщения : 45
Очки : 5145
Репутация : 2
Дата регистрации : 2010-08-30

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/5/2010, 01:07

Nu io mai dat lui nica zadrot lu fucker ))))eu amu is in walther si stiu ca tet si se petrese .... fucker il stie pe admin ...si lo intors pe zadrot srazu ..peste 1 -2 zile ...si cum am inteles zadrot ii malii si daca seva nare si sa faca ..daca sa vree igrocu inapoi ..



huinea ...paidee degraba muin face waip + versia veche ... acolo macar la 10000000 % esti increzut ca nu se deseneaza ...da sunt cheaturi ... da il filmez si primeste ban ..mai ghine cu cheaturi unde filmez si stii ca are ban dekit unde nu-s cheaturi da se deseneaza ...
Вернуться к началу Перейти вниз
crik
Пользователь
Пользователь
crik


Сообщения : 41
Очки : 5095
Репутация : 1
Дата регистрации : 2010-09-03

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/5/2010, 02:43

=D1S= пишет:
Nu io mai dat lui nica zadrot lu fucker ))))eu amu is in walther si stiu ca tet si se petrese .... fucker il stie pe admin ...si lo intors pe zadrot srazu ..peste 1 -2 zile ...si cum am inteles zadrot ii malii si daca seva nare si sa faca ..daca sa vree igrocu inapoi ..



huinea ...paidee degraba muin face waip + versia veche ... acolo macar la 10000000 % esti increzut ca nu se deseneaza ...da sunt cheaturi ... da il filmez si primeste ban ..mai ghine cu cheaturi unde filmez si stii ca are ban dekit unde nu-s cheaturi da se deseneaza ...

+1
Вернуться к началу Перейти вниз
3agpoT
Новый игрок
Новый игрок
3agpoT


Сообщения : 11
Очки : 5036
Репутация : 0
Дата регистрации : 2010-09-14

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/5/2010, 03:32

=D1S= пишет:
Nu io mai dat lui nica zadrot lu fucker ))))eu amu is in walther si stiu ca tet si se petrese .... fucker il stie pe admin ...si lo intors pe zadrot srazu ..peste 1 -2 zile ...si cum am inteles zadrot ii malii si daca seva nare si sa faca ..daca sa vree igrocu inapoi ..



huinea ...paidee degraba muin face waip + versia veche ... acolo macar la 10000000 % esti increzut ca nu se deseneaza ...da sunt cheaturi ... da il filmez si primeste ban ..mai ghine cu cheaturi unde filmez si stii ca are ban dekit unde nu-s cheaturi da se deseneaza ...
ну во первых я не малый во вторых я не кому не дарил персонажа...и в третих я хочу вернуть своих персоныжей но вот смысал пытаться ??если там и вендэта и юки против этого??
Вернуться к началу Перейти вниз
3auKa
Новый игрок
Новый игрок
3auKa


Сообщения : 3
Очки : 4996
Репутация : 0
Дата регистрации : 2010-09-18

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/5/2010, 03:42

да скора все на му забьют с таким успехом!!!
Вернуться к началу Перейти вниз
-SpaWn-
Заблокированный
Заблокированный
-SpaWn-


Сообщения : 39
Очки : 5089
Репутация : -4
Дата регистрации : 2010-09-01

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/5/2010, 03:45

=D1S= пишет:
Nu io mai dat lui nica zadrot lu fucker ))))eu amu is in walther si stiu ca tet si se petrese .... fucker il stie pe admin ...si lo intors pe zadrot srazu ..peste 1 -2 zile ...si cum am inteles zadrot ii malii si daca seva nare si sa faca ..daca sa vree igrocu inapoi ..



huinea ...paidee degraba muin face waip + versia veche ... acolo macar la 10000000 % esti increzut ca nu se deseneaza ...da sunt cheaturi ... da il filmez si primeste ban ..mai ghine cu cheaturi unde filmez si stii ca are ban dekit unde nu-s cheaturi da se deseneaza ...

+1 ! ! !
Вернуться к началу Перейти вниз
?????
Гость
avatar



nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/6/2010, 04:50

=D1S= пишет:
ggg .... loh paket ... adminu singur poate si schimba si pizdec ...Radeon ii in svoi(Vendetta) ... Prosto BK sosed cu admin tot in svoi ... Kozirnii il stie ghine pe admin ... yukki traieste la starushka tot se stie cu admin ... anume teti acestea is inbracati full seturi Yukki +28 +teti fruits baute , Vendeta full 11 28 vine decris ( de unde ? Very Happy ) Kozirnii full set +reflect +28 dragon (ladna shara ...de unde 28 ? ) Patron cu 5 levele mai mic ca yukki fix acelasi cross 11 28 lcuk speed ..ladna la yukki inca+2% , pe aleco din 2 pada4i ... Patron wings 11 luck loss 28 cros tot 11 28 .. cum il bate pe aleco la 500 da asela la 1 k ? ori vendeta risovanii la Energy ori ei toti au ceva adaugat ? mai ales ca istoria la serveru ista ( 3 servere ) toate 3 o fost risovki ...

Spown igorcu teu o fost vzlamit fix ka si Zadrot + zaika ...Fucker il stie pe admin si pe zadrot nu lo intors lu hoziaen da lu ZFucker ( amu fucker la ruli ) Pe zaika voobse nu o intork ... se teme alde yukki , radeon ( ei se stiu cu adminu ) ...ase k patan4ik ii fix ase si cu igrocu teu ... miine poimine o sa-l vez in full set plate+reflekt si joaca alt cineva ... da de unde set ...wings ...KLAN EA DA xaxaxaxa


Ты накурился? Я дал парти AmonRa! спроси его если у меня есть статы рисованые!

Про +28 ... я 2-3 дня назад тока веси сет на 28 загнал. Я играю му а не сижу на форум как некоторые.
Вернуться к началу Перейти вниз
=D1S=
Пользователь
Пользователь
=D1S=


Сообщения : 45
Очки : 5145
Репутация : 2
Дата регистрации : 2010-08-30

nu i gde moi acc ?!  Empty
СообщениеТема: Re: nu i gde moi acc ?!    nu i gde moi acc ?!  Empty10/7/2010, 12:49

Hai lasa jalea Very Happy la noi numa jimka si to are numai 4 haine +28 da asta el tetimpu drop jol era a lui ... da la tine si ? si tu si Yukki si kozirnii full 28 ?(taman teti drujii ) sii mai simplu bai ...nu te fa kiar asa destept ...iti pare k nime nu isi da sama ? hren s nim nu eo desenat adminu ...dar cu proga cu variante 100 % ..si ban nu le pune ...
Вернуться к началу Перейти вниз
 
nu i gde moi acc ?!
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: MuMoldova :: Жалобы-
Перейти: